Вівторок, 20 лютого 2007 18:02

У кінці минулого року Франція недорахувалась $52 мільярди

Рада з оподаткування при Рахунковій палаті Франції оцінює збиток від податкових правопорушень 2006 року у $38-52 мільярди, що складає 1,7-2,3% ВВП країни.

Такі дані доповіді ради опублікувала сьогодні французька газета Les Echos.

Для порівняння, бюджетний дефіцит Франції в 2006 році склав $47 мільярдів.

- Обхід податкового законодавства, безумовно, є фінансовим злочином, який завдає найбільшого збитку, - йдеться у звіті.

Серед податкових зловживань лідирує податок на додану вартість - від його несплати бюджет Франції втратив від $9 до $15 мільярдів.

В результаті нелегального використання робочої сили бюджет Франції недолічився від $10 до $18 мільярдів.

У доповіді уточнюється, що податки на робочу силу найчастіше не платять підприємства малого бізнесу, а також сфери послуг. Крім того, в документі звертається увага на те, що податкові зловживання носять часто міжнародний характер - комерційні структури все частіше вдаються до схем відмивання грошей в країнах з пільговими податковими системами.

У зв"язку з цим автори доповіді підкреслюють, що співпраця європейських країн в боротьбі з податковими злочинами знаходиться на низькому рівні, і пропонують створити орган з контролю за оподаткуванням в ЄС, повідомляє РИА "Новости".

Зараз ви читаєте новину «У кінці минулого року Франція недорахувалась $52 мільярди». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 270
Голосування Хто виграє УПЛ 2017/18?
  • 1) "Шахтар"
  • 2) "Динамо"
Переглянути