четвер, 24 вересня 2015 09:33

У Донецьк прибули сотні окупантів із шевронами ЗС РФ і десятки ББМ

У Донецьк прибули сотні окупантів із шевронами ЗС РФ і десятки ББМ
Фото: ukranews.com

Бандформування терористів "ДНР" підкріпили свої позиції в Донецьку та на Маріупольському напрямку.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук

"У н.п.Донецьк зафіксоване переміщення декількох десятків ББМ різних типів і до 800 озброєних людей у російській військовій формі і - шевронами ЗС РФ.

Зафіксоване перекидання в район н.п. Октябрь бронегрупи бойовиків - 5 танків і 14 ББМ різних типів.

Північніше н.п. Новоазовськ перекинута бронегруппа терористів у складі 10 одиниць танків і ББМ", - написав Тимчук.

Зараз ви читаєте новину «У Донецьк прибули сотні окупантів із шевронами ЗС РФ і десятки ББМ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути