Бандформування терористів "ДНР" підкріпили свої позиції в Донецьку та на Маріупольському напрямку.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук.
"У н.п.Донецьк зафіксоване переміщення декількох десятків ББМ різних типів і до 800 озброєних людей у російській військовій формі і - шевронами ЗС РФ.
Зафіксоване перекидання в район н.п. Октябрь бронегрупи бойовиків - 5 танків і 14 ББМ різних типів.
Північніше н.п. Новоазовськ перекинута бронегруппа терористів у складі 10 одиниць танків і ББМ", - написав Тимчук.




















Коментарі