пʼятниця, 14 березня 2014 02:51

У центрі Києва горів Бесарабський ринок

У центрі Києва горів Бесарабський ринок
Фото: www.nform.org.ua

У п'ятницю, близько півночі, загорівся Бесарабський ринок. Вигорів увесь другий поверх будівлі навпроти ПінчукАртЦентру.

Як пишуть "Вести", на місці НП працюють сім спецавто МНС. Також там чергують декілька карет швидкої допомоги та міліція.

Близько 2.30 ночі пожежники продовжували гасити дах і горищне приміщення.

За словами очевидців, причиною спалаху став підпал. Рятувальники ж не виключають версію необережного поводження з вогнем або коротке замикання.

З будівлі вийшли кілька десятків самооборонівців (чоловіки у камуфляжній формі з кийками). Про те, чому сталася пожежа, вони говорити відмовляються.

За попередньою інформацією, жертв немає.

Зараз ви читаєте новину «У центрі Києва горів Бесарабський ринок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути