У п'ятницю, близько півночі, загорівся Бесарабський ринок. Вигорів увесь другий поверх будівлі навпроти ПінчукАртЦентру.
Як пишуть "Вести", на місці НП працюють сім спецавто МНС. Також там чергують декілька карет швидкої допомоги та міліція.
Близько 2.30 ночі пожежники продовжували гасити дах і горищне приміщення.
За словами очевидців, причиною спалаху став підпал. Рятувальники ж не виключають версію необережного поводження з вогнем або коротке замикання.
З будівлі вийшли кілька десятків самооборонівців (чоловіки у камуфляжній формі з кийками). Про те, чому сталася пожежа, вони говорити відмовляються.
За попередньою інформацією, жертв немає.




















Коментарі