Середа, 28 березня 2007 08:04

Тимошенко: У вбивстві Курочкіна винен Янукович

Блок Юлії Тимошенко вимагає від уряду Януковича та представників правоохоронних органів знайти винуватців цинічного вбивства людини практично у приміщенні суду і притягнути їх до відповідальності.

Про це повідомили в прес-службі БЮТ.

"Вбивства бізнесменів, сумнівні самогубства, не розкриті резонансні злочини дають всі підстави вважати, що Україна повернулася на початок 90-х, коли більшість конфліктів у бізнесі вирішувались за допомогою зброї", - зазначає в повідомленні прес-служби БЮТ.

З огляду на це, блок Тимошенко заявляє: "саме на уряді Януковича та так званій коаліції національної єдності лежить відповідальність за трагічну подію, яка сталась сьогодні у Святошинському районному суді міста Києва".

"За час уряду Януковича зростання тіньової економіки, злочинності, бездіяльності органів правопорядку стали тенденцією, яка неухильно веде країну до хаосу і тотального страху. Є всі підстави стверджувати, що саме таку мету ставить перед собою нова влада, яка з кожним днем відвойовує собі владні повноваження, скуповує народних депутатів і прагне узурпувати всю владу в Україні. Замість того, щоб боротись зі злочинністю, органи правопорядку вправляються у розгоні мирних демонстрацій". – наголошує БЮТ.

Нагадаємо, що 27 березня у внутрішньому дворі Святошинського райсуду зі снайперської гвинтівки застрелили  російського бізнесмена Максима Курочкіна.

Читайте також
Зараз ви читаєте новину «Тимошенко: У вбивстві Курочкіна винен Янукович». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі