У районі міста Валуйки Бєлгородської області Росія розгорнула будівництво військового містечка. Також сюди перекинули 23-ю окрему мотострілецьку бригаду.
Про це свідчать результати розслідування волонтерів групи "InformNapalm".
Як зазначається, будівництво розпочалося у вересні 2015 року. База має розгорнутися на 300 гектарах. Згідно з проектом, передбачається зведення штабу з вузлом зв'язку на 328 військовослужбовців, дві казарми (на 300 та 500 осіб), навчальний корпус, їдальня, комбінат побутового обслуговування.
Завершення будівельних робіт заплановане на кінець квітня 2016 року.
За інформацією "InformNapalm", військовослужбовці перекинутої сюди 23-ї бригади вже встигли побувати на Донбасі.




















Коментарі
1