Ексклюзиви
субота, 02 лютого 2019 10:13

"Поліцейські" викрали дівчат біля метро

"Поліцейські" викрали дівчат біля метро
Чоловіки представилися поліцейськими й затягли дівчат у машину. Фото: rusvesna.su

Двоє чоловіків представилися співробітниками поліції та викрали двох дівчат. Напад стався у Дарницькому районі Києва біля станції метро Осокорки.

Викрадачі силоміць затягли дівчат в машину і відвезли в бік Харківського шосе, повідомляє Інформатор.

Як відзначається, станом на 06:30 у столиці ввели план "Перехоплення". Правоохоронці шукають Hyundai Accent з двома дівчатами і двома чоловіками в салоні. Попередньо, викрадачі озброєні. Один з "поліцейських" худорлявий, середнього зросту, в синій куртці, другий - повний, в темній куртці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розігнали базар із "трусами-халатами" на вокзалі

У п'ятницю, 1 лютого, в результаті стрілянини 5-річному хлопчику вистрілили в око у Києві.

Зараз ви читаєте новину «"Поліцейські" викрали дівчат біля метро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути