Ексклюзиви
середа, 24 березня 2021 16:27

Палає житловий комплекс, який будували для переселенців

Палає житловий комплекс, який будували для переселенців
Мікрорайон у Тереблі почали зводити коштом держави у 2011 році. Об'єкт призначався для переселення мешканців смт. Солотвино із зони провалів Фото: скріншот із відео

У селі Теребля на Закарпатті горить комплекс, який будували для переселенців із Солотвина за 120 млн грн.

Загалом у Тереблі збудовано 116 квартир у 8 багатоквартирних будинках, 17 індивідуальних будинків садибної забудови. Зведені також сучасні школа і дитсадок, повідомив в Telegram Віталій Глагола.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві вогонь нищив студентський гуртожиток: показали фото

Відомо, що мікрорайон у Тереблі почали зводити коштом держави 2011 року. Об'єкт призначався для переселення мешканців смт. Солотвино із зони провалів. Однак із Солотвина до нового комплексу переїхало всього кілька осіб.

У столиці на вул. Саксаганського, 38 горить двоповерхова будівля. Це друга пожежа тут за 6 років. На першому поверсі розташований бар "Бездельники". Із нього евакуювали 10 людей. Рух вулицею перекрили.

Зараз ви читаєте новину «Палає житловий комплекс, який будували для переселенців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути