Ексклюзиви
середа, 09 грудня 2015 11:23

На Луганщині вибухнула міна, якою чоловіки ремонтували авто: є жертви

На Луганщині вибухнула міна, якою чоловіки ремонтували авто: є жертви
Фото: goloskarpat.info

У селі Піски Новопсковського району від вибуху артилерійської міни 8 грудня загинув чоловік, ще двоє отримали поранення.

Як інформує прес-служба Нацполіції, місцеві жителі використовували міну для ремонту автомобіля.

"Чоловіки за вказаною адресою (у дворі приватного будинку на вул. Миру) здійснювали ремонт автомобіля. У якості ударного інструменту молоді люди використовували предмет циліндричної форми, схожий на артилерійську міну малого калібру, який при ударі молотом вибухнув.

Внаслідок вибуху на місці події загинув місцевий мешканець 1987 р.н., ще двоє місцевих мешканців отримали тілесні ушкодження - власник будинку 1986 р.н. (діагноз: відкритий перелом правої руки) та двоюрідний брат загиблого 1984 р.н. (садни обличчя)", - йдеться у повідомленні.

Слідчі вирішують питання щодо внесення відомостей до ЄРДР за ст. 115 КК України "Умисне вбивство".

Зараз ви читаєте новину «На Луганщині вибухнула міна, якою чоловіки ремонтували авто: є жертви». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути