вівторок, 23 грудня 2014 10:23

На Донеччині затримали розбійників у погонах

На Донеччині затримали розбійників у погонах
Фото: te.org.ua

У Костянтинівці Донецької області затримали міліціонерів, які вчинили розбійне пограбування.

Про це повідомляє УНН із посиланням на прокуратуру.

"У місті Костянтинівка лейтенант та капітан міліції з автоматами у військовій формі увірвалися в будинок та, погрожуючи власникові, забрали 10 тис. дол. США.

 

Міліціонери виявилися оперуповноваженими в особливо важливих справах Управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління МВС України", - йдеться у повідомленні.

Як зазначають у прокуратурі, затриманим міліціонерам-грабіжникам загрожує від семи до десяти років позбавленням волі з конфіскацією майна.

Зараз ви читаєте новину «На Донеччині затримали розбійників у погонах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути