У Костянтинівці Донецької області затримали міліціонерів, які вчинили розбійне пограбування.
Про це повідомляє УНН із посиланням на прокуратуру.
"У місті Костянтинівка лейтенант та капітан міліції з автоматами у військовій формі увірвалися в будинок та, погрожуючи власникові, забрали 10 тис. дол. США.
Міліціонери виявилися оперуповноваженими в особливо важливих справах Управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління МВС України", - йдеться у повідомленні.
Як зазначають у прокуратурі, затриманим міліціонерам-грабіжникам загрожує від семи до десяти років позбавленням волі з конфіскацією майна.




















Коментарі