У Краматорську 40-річний чоловік зґвалтував 13-річного хлопчика. В результаті дитина потрапила до лікарні, де зараз і знаходиться. За деякими даними, підозрюваний чоловік раніше працював у правоохоронних органах Луганської області. У міськвідділі міліції кажуть, що інформація про причетність чоловіка до системи МВС перевіряється, а обласна прокуратура взагалі спростовує інформацію, що це екс-правоохоронець, пише Сегодня.
У той же час за даним фактом органами міліції порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 3 ст. 153 КК України: "Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним шляхом" (покарання - від 8 до 12 років). Але чи буде притягнутий чоловік - поки невідомо. Зараз його допитують і проводяться експертизи.
Сім'я постраждалої дитини знаходиться в шоці, особливо у важкому стані батько хлопчика.
За даними видання, батько й мати дитини розлученні. І нібито підозрюваний - колишній залицяльник мами. Коли батько зустрічався із сином, останній розповів йому про те, що трапилося. І батько відразу ж відправився до міліції.
























Коментарі
8