На станції технічного обслуговування поблизу метро "Лівобережна" зранку 15 грудня спалахнула пожежа.
Про це інформує прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій.
"Під час пожежі вогнеборці врятували три автомобілі, що знаходились в приміщенні СТО. Транспортні засоби своєчасно транспортували з палаючої будівлі, не допустивши їх займання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жертвами вогню вчора стали 8 людей
Для ліквідації пожежі залучалось 10 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 44 чоловіки особового складу", - йдеться у повідомленні.
За інформацією ДСНС, пожежа була ліквідована, жертв та постраждалих внаслідок інциденту немає.
×




















Коментарі
1