Ексклюзиви
вівторок, 15 грудня 2015 11:52

Масштабну пожежу на столичній СТО гасили 44 вогнеборці

Масштабну пожежу на столичній СТО гасили 44 вогнеборці
Фото: dtp.kiev.ua

На станції технічного обслуговування поблизу метро "Лівобережна" зранку 15 грудня спалахнула пожежа.

Про це інформує прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій.

"Під час пожежі вогнеборці врятували три автомобілі, що знаходились в приміщенні СТО. Транспортні засоби своєчасно транспортували з палаючої будівлі, не допустивши їх займання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жертвами вогню вчора стали 8 людей

Для ліквідації пожежі залучалось 10 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 44 чоловіки особового складу", - йдеться у повідомленні.

За інформацією ДСНС, пожежа була ліквідована, жертв та постраждалих внаслідок інциденту немає.

Зараз ви читаєте новину «Масштабну пожежу на столичній СТО гасили 44 вогнеборці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути