понеділок, 02 липня 2018 18:10

Гралися біля канави і впали в річку: 7-річних хлопчиків знайшли мертвими

Гралися біля канави і впали в річку: 7-річних хлопчиків знайшли мертвими
Двоє хлопчиків втопилися у річці Рось. Фото: ДСНС

Двоє 7-річних хлопчиків втопилися у річці Рось, що на Київщині. Вони гралися біля канави з нахилом. Скоріш за все, обидва не втримались та з'їхали з бетону в річку.

"29 червня о 19:20 до оперативно-диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про те, що близько 17:00 напроти районного будинку культури поблизу річки Рось зникли двоє дітей 2011 року народження. До місця виклику направили рятувальників 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини Богуслава", - повідомляє прес-центр ДСНС України у Київській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дівчина на спір стрибнула з пірсу і загинула

О 21:35 знайшли тіла дітей та підняли з води на поверхню. Справою займаються правоохоронці.

У Каневі втопилися два брати. 13-річний Владислав Письмак та його 11-річний брат Антон пішли купатися на Дніпро в понеділок, 18 червня, о 18:00. Прийшли на так званий "дитячий пляж". Залізли в воду і потрапили у вир.

Зараз ви читаєте новину «Гралися біля канави і впали в річку: 7-річних хлопчиків знайшли мертвими». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути