Жінкам краще дарувати коштовності, ніж квіти.
Про це говорить Gazeta.ua Самюель Абоаг'є із Гани. Він уже рік живе в Україні. Навчається у Черкаському університеті імені Б. Хмельницького на юриста.
"У нас не дуже популярно дарувати дівчині квіти. Краще зробити якийсь сюрприз, подарунок. Найкраще якісь коштовності – це цінують більше. У нас не прийнято займатись сексом із дівчиною на першому побаченні, відразу після знайомства. Хоча вечірки доволі схожі, ми також можемо танцювати, веселитись, випивати", - говорить Самюель.
Хлопець зустрічається із дівчиною-українкою.
″Ми познайомились, коли поїхали на екскурсію до Умані. Вона теж студентка, відразу мені сподобалась – дуже гарна дівчина. Ми завжди дуже весело спілкуємось, постійно сміємось. Вона лише трішки знає англійську, а я лише кілька слів українською. Ми розуміємо один одного без слів. Я не знаю, як у нас це виходить. А коли потрібно – користуємось перекладачем в інтернеті. Батьки знають, що я зустрічаюсь з українкою, і абсолютно нормально до цього ставляться. Батько кличе нас до себе, в Німеччину, де він працює, щоб познайомитись. Не маємо на це часу, поки триває навчання″.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Не міг зрозуміти: де живуть бідні, а де – багаті" - бізнесмен з Еквадору про Україну
В Україні для Самюеля неочікуваною стала масова схильність українців до куріння.
″Коли я приїхав, здивувався – у вас так багато людей смалять. На вулиці, на зупинці, в парку. Це дивно для Гани. У нас дуже мало людей смалять, бо цигарки дорогі. Гана відома в Африці своєю гостинністю. В Україні теж досить привітні люди. У нас, як і тут, допомагають на вулиці тим, хто цього потребує, поступаються місцем у транспорті″.
У гуртожитку Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького живе африканський принц Габінг Твум. Приїхав з Гани.
У його кімнаті можна побачити підручники, словники української мови, а також банку-скарбничку, гроші з якої він віддає бідним жінкам.
Коментарі