четвер, 29 січня 2009 19:35

Судді запхали в кишеню гранату

Голова районного суду міста Сколе на Львівщині 52-річний Богдан Янко 23 січня о 12.00 зайшов до місцевої філії "Приватбанку" отримати зарплату. До нього підійшов незнайомець і засунув у кишеню гранату-"лимонку".

— Того чоловіка запримітив ще перед тим, як увійти в банк. Він уже тоді почав пильно до мене придивлятися, — каже Янко. — Одразу за мною зайшов у приміщення і став поряд біля каси. Я розмовляв із жінкою-касиркою, а той просто встрявав у нашу розмову, провокував, почав штовхатися. Спробував його заспокоїти. Тоді незнайомець сказав: "Ось тобі привіт, Янку" й запхав мені в кишеню гранату.

Суддя одразу вийняв "лимонку", тицьнув її назад у руки нападникові. Вийшов з банку й подзвонив у міліцію.

— На перший погляд, граната була, як  бойова, здається, лише без запалу, — веде далі голова райсуду. — Повернувся назад у приміщення, аби не дати зловмисникові втекти. Охоронець банку сидів і вдавав, що нічого не помічає. За кілька хвилин приїхали працівники Державної автомобільної інспекції. Зловмисника затримали, але гранати не знайшли.

Дружина затриманого — працівниця "Приватбанку" — почала просити правоохоронців відпустити чоловіка. Міліціонер Микола Комарницький сказав, що звільнить, якщо жінка скаже, де граната. Та показала на свою сумочку. "Лимонку" вилучили, зловмисника не відпустили.

Напередодні чоловік із цією самою гранатою приходив на прийом до міського голови Олександра Марушкевича.

— За цими двома епізодами порушили кримінальні справи, — зазначає керівник районної прокуратури Андрій Ванчак, 25 років. — Гранату досліджують. Чи могла вона вибухнути, невідомо.

Нападника вже судили за зґвалтування та крадіжку.

Зараз ви читаєте новину «Судді запхали в кишеню гранату». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути