Ексклюзиви
Четвер, 29 листопада 2007 07:10

Підкинуту дитину народили вдома

Автор: фото: Олена ВЛАСОВА
  Завідувач відділення патології новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні Олександр Шевчук оглядає підкинуту дівчинку
Завідувач відділення патології новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні Олександр Шевчук оглядає підкинуту дівчинку

У неділю в обід невідома підкинула немовля до Рівненської обласної дитячої лікарні. Жінка загорнула дитину в пелюшки і поклала до чорного пакета. Поряд, у кульку, лежало 10 памперсів, дитяче харчування та записка.

Дитячий крик на сходинках почула медсестра, яка проходила повз відділення патології новонароджених.

— Дівчинку обстежили. Вона абсолютно здорова, важить 3500 грамів. Нині вона в палаті, за нею доглядають медсестри, — розповідає головний лікар Віталій Бойко, 39 років. — У записці матір назвала дитину Вітою Анатоліївною Кот і вказала дату народження — 22 листопада. Дівчинці справді було три дні.

Віталій Бойко каже, що дівчинку народили вдома або у приватної акушерки. Пуповина перев"язана шовковою ниткою — у пологових будинках так давно не роблять.

Правоохоронці вважають, що ім"я вигадане.

— Нині розшукуємо матір — перевіряємо адресну базу даних міста. У Рівному людини з таким прізвищем немає, — запевняє начальник міської міліції Віталій Чубаєвський, 31 рік. — Розшукати жінку непросто, вона може бути незареєстрованою в жіночій консультації, або з іншої області. Автовокзал від лікарні недалеко.

Ще місяць дитина пробуде в лікарні. Потім її заберуть до міського Будинку малюка.

— Сподіваємося, її хтось удочерить. Або матір ще одумається і забере, — каже Віталій Бойко.

Схожий випадок стався на початку липня. Невідома жінка залишила 3-місячну доньку на вул. Дундича, 5 у Рівному. Мати подзвонила до першої-ліпшої квартири, попросила господарів подивитися годину за дівчинкою. Залишила памперси, пляшку з молоком і зникла.

Зараз ви читаєте новину «Підкинуту дитину народили вдома». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода