Ексклюзиви
четвер, 04 березня 2010 19:22

Наталія Чап"юк хоче другу дитину

— Жодної хвилини не пошкодувала, що відмовилася від модельного бізнесу. Справжнім сімейним життям зажила півтора роки тому, коли народився мій синочок Єгор, — розповідає міс Львів-2006 Наталія Чап"юк, 22 роки. — Для жінки основне стати матір"ю, все інше другорядне.

Модельним бізнесом Наталія займалася з 12 років. 2000-го прийшла у львівське агентство "Браво", яке проводило конкурс краси серед своїх вихованок. Зайняла перше місце, її взяли на роботу. Наступного року поїхала працювати моделлю в Корею, згодом на острів Тайвань у Східній Азії. 2006-го здобула корону найгарнішої львів"янки.

— Через рік вийшла заміж, — продовжує Чап"юк. — Тоді ж мене запросили взяти участь у конкурсі "Міс Україна". Чоловік був проти. Я постала перед вибором: чоловік чи кар"єра. Вибрала сім"ю.

Після пологів Наталія поправилася на кілограм. Спортом не займалася.

— Зайва вага як з"явилася, так і зникла, — сміється. — За місяць повернулася у звичну форму. Турбота про синочка все зігнала. Час від часу до мене надходять пропозиції знятися в рекламі, взяти участь у конкурсах краси. Нещодавно відмовилася від участі в "Юкрейн фешн вік". Із чоловіком ще подумуємо про дітей. У нашій сім"ї їх буде не менше двох.

Зараз ви читаєте новину «Наталія Чап"юк хоче другу дитину». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути