Ексклюзиви
четвер, 28 травня 2009 21:02

Найкращий двірник Львова поїде в турне Європою

Вул. Ярослава Мудрого та Озаркевича у центрі Львова прибрали найкраще. За це двірничка комунального підприємства "Каменяр-центр" 50-річна Марія Стахурська отримала в подарунок тижневу подорож Європою. Галицька райадміністрація міста вперше провела конкурс на найкращого двірника району.

— Оцінювали, як та скільки часу працює двірник, чи не має зауважень та скарг від мешканців, — розповідає голова установи Ірина Маруняк.

Щодня Стахурська виходить на роботу о п"ятій ранку. Влітку мете вулиці, прибирає скошену траву, а взимку відгортає сніг та розбиває лід.

— Таке може бути тільки у сні. Я прийшла працювати в систему комунального господарства заради квартири, з часом отримала однокімнатну. Відробила 10 років, думала, більше не буду, але скоро буде вже третій раз по десять. Я би зі своєї зарплатні в 1000 гривень ніколи грошей на таку поїздку не відклала. Напарницям своїм пообіцяла, що сувеніри привезу.

У день від"їзду на Марію Стахурську чекатиме ще один сюрприз. У дорогу її проводжатиме львівський гурт "Піккардійська терція". Щоб заохотити інших двірників до роботи, наступного року чиновники знов обиратимуть найкращих.

Зараз ви читаєте новину «Найкращий двірник Львова поїде в турне Європою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути