Ексклюзиви
Неділя, 31 серпня 2008 14:49

Вбитий власник сайту "Інгушетія.ру"

В Інгушетії убитий власник незалежного інтернету-порталу "Інгушетія.ру" Магомед Євлоєв, раніше затриманий співробітниками правоохоронних органів. Про це "Эхо Москвы" повідомили в редакції сайту. За іншими даними, Євлоєв знаходиться в лікарні у важкому стані.

Як повідомив раніше керівник оргкомітету загальнонаціонального мітингу протесту Магомед Хазбієв, співробітники правоохоронних органів затримали Євлоєва в аеропорту після прибуття з Москви і відвезли в невідомому напрямку. За словаим Хазбієва, Євлоєв прибув до аеропорту Магаса сьогодні разом з президентом республіки Муратом Зязіковим.

"Вони летіли разом в бізнесі-класі", - повідомив Хазбієв. У аеропорту Зязікова зустрів його кортеж, услід під"їхала колона міністра внутрішніх справ і затримала в трапа літака Євлоєва". Він також повідомив, що після затримання Євлоєва колона "розділилася на шість частин", тому невідомо, куди відвезли власника сайту "Інгушетія.ру". Під час затримання була відкрита попереджувальна стрільба "по ногах", повідомив також Хазбієв, передає "Эхо Москви".

Раніше Мосмыськсуд підтвердив вирішення районного суду про закриття сайту "Інгушетія.ру" за публікацію матеріалів екстремістського характеру. Головний редактор сайту Роза Мальсагова була вимушена через переслідування попросити політичного притулку у Франції, повідомляє"Газета.Ru".
Зараз ви читаєте новину «Вбитий власник сайту "Інгушетія.ру"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода