Середа, 23 грудня 2009 13:03

В Китаї з"їли останнього індокитайського тигра

В Китаї з"їли останнього індокитайського тигра

Канг Вань Ян - селянин з провінції Юн Нань - зустрівся з тигром у лютому під час збирання прісноводних молюсків в національному заповіднику, що біля кордону з Лаосом, повідомляє The Telegraph. Селянин стверджує, що вбив хижака з метою самозахисту.

Єдиного відомого в Китаї дикого індокитайського тигра, сфотографованого 2007 року в тому самому заповіднику, після Кангового обіду більше не бачили.

Проте місцеве Управління лісового господарства стверджує, що нема ніяких доказів тому, що вбитий тигр був останнім.

Місцевий суд присудив китайця до 10 років ув"язнення за вбивство рідкісної тварини, додавши іще два роки за незаконне зберігання вогнепальної зброї. Прокурор зазначив, що для збору молюсків, рушниця селянину була не потрібна.

Чотирьом іншим селянам, які допомагали Кангу розчленувати тигра та їсти його м"ясо, також дали від 3 до 4 років в"язниці.

Індокитайський тигр на межі зникнення. В лісах Лаосу, В"єтнаму, Камбоджі, Таїланду та М"янми тигрів залишилось менше ніж 1000 особин.

Переклад: Gazeta.ua.

Зараз ви читаєте новину «В Китаї з"їли останнього індокитайського тигра». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1006
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути