Понеділок, 10 березня 2008 18:21

В Австралії бракує карет "швидкої допомоги" для товстунів

Органи охорони здоров"я Австралії змушені обладнувати все більше клінік каретами "швидкої допомоги" підвищеної вантажопідйомності.

Причина такого кроку - ріст кількості австралійських громадян, які страждають на ожиріння. Надлишок ваги зараз має більше половини всіх австралійців старше 15 років; надмірно огрядною є кожна п"ята дитина.

Як передбачають учені, до 2030 року більше половини дітей Австралії страждатиме на ожиріння. Доктори побоюються, що середня тривалість життя в країні може почати скорочуватися.

Захворювання, викликані проблемами з зайвою вагою, щорічно обходяться Австралії в мільйони доларів.

Експерти звинувачують в ожирінні громадян погане харчування і брак фізичної активності, а ентузіасти здорового способу життя закликають до заборони на рекламу фаст-фуда.

Перші експериментальні карети "швидкої допомоги" підвищеної вантажопідйомності з"явилися в Австралії кілька років тому. З 2004 року їхня кількість у країні зросла більш, ніж удвічі, повідомляє Би-би-си.

Зараз ви читаєте новину «В Австралії бракує карет "швидкої допомоги" для товстунів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода