Командування 43-го мотопіхотного батальйону привчає воїнів служити, спілкуватися і віддавати накази без матюків. Порушників та злісних матюкальників штрафують та проводять для них роз`яснювальні бесіди.
Таку інформацію оприлюднив журналіст Юрій Бутусов, пише Цензор.НЕТ.
Журналіст порівняв специфіку спілкування в українській та російській армії.
За словами Бутусова,російські генерали вважають матюк основою управління. Багато українських офіцерів також виховані у радянському культурному середовищі. Такі генерали і начальники теж вважають, що без матюків підлеглі завдання не засвоюють. Тобто повторюють приклад російських "колег".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЗСУ повідомили, чи будуть призовники воювати на Донбасі
"Російська армія побудована на матюках. Там мат - це звичайний метод спілкування. До підлеглих ставляться як до бидла. Матюк є демонстрацією впливу начальства і приниження нижчих за званням", - пояснив журналіст.
Бутусов повідомив, що командування 43-го мотопіхотного батальйону прийняло рішення боротися із матюками серед військових. "Командування привчає воїнів служити і спілкуватися без матюків. Більше того, штрафує матюкальників. Дуже гідна поведінка і дуже гідний приклад. Сучасний офіцер - це людина високої культури. Не варто брати приклади з путінських недоумків, в Україні є чимало офіцерів, які задають нові стандарти культурного ставлення та поваги в колективі", - підкреслив Бутусов.
На фото зображена "штрафна банка". За один промовлений матюк військовий зобов`язаний сплатити штраф у розмірі 5 грн.
"Ось таке оголошення розміщено в штабі. На фото помітно, що хтось там щось дуже емоційно доводив комбату. І банці 200 гривень лежить!", - прокоментував фото журналіст.
Росіяни, які приїхали до Криму з часу анексії, та місцеві жителі конфліктують між собою. Одних обурюють високі ціни на продукти та послуги, інших – грубість і невихованість приїжджих, написав блогер Кримський Бандерівець. Він зібрав думки обох сторін у соцмережах.
Коментарі
1