пʼятниця, 27 листопада 2015 13:00

Українці Австралії відзначили екс-прем'єра нагородою

Українці Австралії відзначили екс-прем'єра нагородою
The New Daily

Українська громада Австралії вшанувала колишнього прем'єр-міністра Тонні Ебботта нагородою "За свободу", повідомляє Укрінформ.

Відзнака засвідчує "силу і міжнародну підтримку для України та українського народу у важкі часи".

Вручення відбулося 25 листопада під час Форуму з розвитку двостороннього ділового співробітництва OzUke 2015, який проходив у австралійському Мельбурні 25-26 листопада.

Ебботт зазначив, що йому дуже сподобалось працювати із Україною протягом останніх двох років.

"Йдеться про дотримання універсальних чеснот людства проти тих, хто ними нехтує. Хай то терористи халіфату чи президент Росії. Байдуже кого покласти на лопатки", - сказав він під час отримання нагороди.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко та прем'єр-міністр Австралії Тоні Ебботт разом працювали над створенням міжнародного кримінального трибуналу навколо збитого над Донбасом "Боїнгу". В жовтні минулого року Ебботт пообіцяв "покласти на лопатки" російського президента Володимира Путіна.

Зараз ви читаєте новину «Українці Австралії відзначили екс-прем'єра нагородою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути