четвер, 02 листопада 2006 10:17

Україна хоче добувати нафту на російських шельфах

ГАО "Чорноморнафтогаз" наполягає на своїй участі в розробці нафтогазових родовищ України, що частково знаходяться на російському шельфі Чорного й Азовського морів. Про це повідомив голова правління "Чорноморнафтогазу" Анатолій Присяжнюк.

- Родовища, які розташовані на ділянках Чорного моря і належать різним країнам, повинні розроблятися відповідно до міжнародних норм, тобто спільно. Тому наша компанія наполягає на тому, що нафтогазові родовища, що частково знаходяться на російських ділянках Чорного й Азовського морів, а частково заходять на територію України, ВАТ "Газпром" повинен розробляти разом з ГАО "Чорноморнафтогаз", - поясни Присяжнюк.

Зараз "Чорноморнафтогаз" освоює Одеське газове родовище в Чорному морі (запаси газу оцінюються в 45-50 млрд кубометрів), а також структури Суботіно на Прикерченській ділянці шельфу (100-120 млн тонн нафти).

"Чорноморнафтогаз" створена 20 жовтня 1978 р. 100% акцій підприємства належить "Нафтогазу України".

Компанія здійснює пошуково-розвідувальне буріння в районі Чорного й Азовського морів, будівництво морських стаціонарних платформ, підвідних і сухопутних газопроводів, розробку родовищ нафти і газу, транспортування добутої сировини і підземне збереження газу, пише РБК-Украина.

Зараз ви читаєте новину «Україна хоче добувати нафту на російських шельфах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути