Лідер російської опозиції Борис Нємцов у співавторстві з активістом руху Солідарність Леонідом Мартинюком підготував нову доповідь, присвячену життю президента РФ Володимира Путіна. Про це повідомляє Коммерсант.
Доповідь опозиціонерів, що отримала назву "Життя раба на галерах. Палаци, яхти, автомобілі, літаки та інші аксесуари", розділена на тематичні розділи: Палаци, Авіапарк (літаки і вертольоти), Яхти, Авто, Годинники.
У вступі йдеться про те, що "Путін, який втрачає популярність, маніакально чіпляється за владу", а в якості "однієї з найсерйозніших причин" цього називається "атмосфера багатства і розкоші, до якої він вже звик і відмовитися від якої категорично не хоче".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тушка-кандидат Партії регіонів відхрещується від "Бентлі" і подає в суд на рух ЧЕСНО
Автори відзначили, що, згідно з декларацією президента, його "офіційний дохід трохи більше 100 тис. доларів": "При цьому спосіб життя, який він веде, можна порівняти з життям монархів країн Перської затоки і епатажних олігархів".
Нємцов і Мартинюк, зокрема, підрахували, що в розпорядженні Путіна "20 палаців, вілл, резиденцій", дев'ять з яких з'явилися вже під час його правління. Докладно описавши, що вони собою являють, автори повідомили, що, наприклад, у голів США і Німеччини по дві резиденції.
У парк спеціального льотного загону "Росія", що обслуговує президента, входять, за даними доповіді, 43 літака і 15 вертольотів - "загальна вартість авіапарку близько 1 млрд доларів". Флотилія президента, що складається з "чотирьох розкішних судів", оцінена в 3 млрд руб.
Перерахувавши автомобілі, якими пересувається голова держави (переважно Mercedes), автори підкреслили, що "для громадян Путін у своїй декларації вказав, що володіє автомобілями ГАЗ М-21, ГАЗ М-21P," Нива ", автопричіпом" Скіф".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Януковича-молодшого немає особистої машини - нардеп взяв матеріальну допомогу
Колекція з 11 годинників Путіна оцінена у 22 млн руб., що "становить шість його річних зарплат".
"Щоб чесно придбати одну тільки колекцію годинників, Володимир Путін повинен був не їсти і не пити цілих шість років. А якщо це подарунки, то вони повинні бути задекларовані, інакше це не що інше, як хабар вищій посадовій особі".
Від попередніх восьми доповідей Бориса Нємцова чергова відрізняється тим, що у ній мало тексту і багато фотографій. Тираж видання складає всього 5 тис. примірників.
Коментарі
18