Під посольством РФ у Києві проходить мітинг на підтримку чеченського народу - проти окупації Росією Чечні.
Мітингувальники прийшли з плакатом - "Кремль, геть з Ічкерії", вони вимагають звільнити всіх політичних в'язнів, повідомляє "Укрінформ".
Підтримати активістів приїхав лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.
Мітингувальники хотіли передати листа президентові РФ Путіну, але з посольства до них ніхто не вийшов.
Нагадаємо, що сьогодні в багатьох країнах проходять мітинги на підтримку чеченського народу проти окупації Росією Чечні.
×



















Коментарі
19