субота, 23 січня 2016 16:50

Біля посольства РФ у Києві проходить мітинг проти окупації Чечні

Біля посольства РФ у Києві проходить мітинг проти окупації Чечні
Фото: censor.net.ua

Під посольством РФ у Києві проходить мітинг на підтримку чеченського народу - проти окупації Росією Чечні.

Мітингувальники прийшли з плакатом - "Кремль, геть з Ічкерії", вони вимагають звільнити всіх політичних в'язнів, повідомляє "Укрінформ".

Підтримати активістів приїхав лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Мітингувальники хотіли передати листа президентові РФ Путіну, але з посольства до них ніхто не вийшов.

Нагадаємо, що сьогодні в багатьох країнах проходять мітинги на підтримку чеченського народу проти окупації Росією Чечні.

Зараз ви читаєте новину «Біля посольства РФ у Києві проходить мітинг проти окупації Чечні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

19

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути