Пʼятниця, 06 травня 2011 11:58

У Петербурзькому метро Сталін з плакатів викриває "ліберальні ідеї"

У Петербурзькому метро Сталін з плакатів викриває "ліберальні ідеї"

У Петербурзі в вагонах метро з'явилися плакати з портретами Йосипа Сталіна та його висловлюваннями, в яких він викривав "ліберальні, націоналістичні та інші ідеї".

Розклеювальники плакатів сподіваються на розуміння і розумове співробітництво простих городян.

Водночас, 5 травня вони прикріпили до стіни будинку, де в 1917-1918 роках жив Йосип Сталін, меморіальну дошку, а також там встановили бюст генералісимуса. Комуністи таким чином висловили протест проти політики десталінізації.

У цьому будинку жила дружина Сталіна Надія Аллілуєва, зараз там розташований музей-квартира С.Я. Аллілуєва. А в цій квартирі у липні 1917 р. ховалися від переслідування Тимчасового уряду Ленін і Зинов'єв. У квартирі знаходяться предмети, які збереглися з періоду, коли там жив Сталін.

Відзначимо, згідно даним соціологічного дослідження, кількість росіян, які схвалюють політику Йосипа Сталіна, за останні чотири роки зросла майже удвічі.

Експерти пов'язують це зі зростанням суспільного невдоволення щодо чинної влади і з провалом курсу на "десталінізацію", який нещодавно оголосили правозахисники.

Як відомо, робоча група з історичної пам'яті ради з прав людини при президенті Росії запропонувала заборонити перебувати на державній службі чиновникам, які заперечують злочини тоталітарного режиму в СРСР.

В плані по "десталінізації" поставлено питання і про необхідність поховання тіла Леніна.

Зараз ви читаєте новину «У Петербурзькому метро Сталін з плакатів викриває "ліберальні ідеї"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 635
Голосування Навіщо прослуховували прем'єра Гончарука?
  • Коломойський хоче змінити уряд
  • Це спроба відволікти від проблем у "Слузі народу"
  • Прем'єра залякують
  • Молодий кабмін зачепив схеми олігархів
  • Мені байдуже
Переглянути
Погода