Понеділок, 18 лютого 2008 10:08

У Нью-Йорку перераховують голоси на праймериз

Комісія, що займається спостереженням за ходом попереднього вибору у США, виявила серйозні помилки у підрахунку голосів у Нью-Йорку, у результаті яких підсумки голосування виявилися невірними. Бюлетені перераховуються уручну і, на думку члена міської ради від Брукліна Чарльза Беррона, за підсумками перерахунку переможцем може опинитися не Хілларі Клінтон, а Барак Обама

Згідно з даними першого підрахунку, Обама не отримав жодного голосу у 80 округах Нью-Йорка, зокрема в Гарлемі та інших, традиційно афроамериканских районах. Тим часом, як з"ясувалося, в цих районах за нього проголосували сотні осіб. За даними комісії, у  деяких районах сенатор від Іллінойсу навіть ближче до перемоги, ніж Клінтон.

Представник комісії заявив, що в деяких районах невірно були підраховані і бюлетені на користь Хілларі Клінтон, яка також недолічилася голосів своїх виборців.

Беррон вже назвав подію "обурливою" і висловився за незалежне розслідування інциденту.

Згідно з попередніми даними, Хілларі Клінтон отримала перемогу в Нью-Йорку з перевагою в 17% голосів, пише газета The New York Post.

Зараз ви читаєте новину «У Нью-Йорку перераховують голоси на праймериз». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода