Невідомі обстріляли будівлю, яку зайняла "поліція "ДНР". Про це повідомили "Новини Донбасу".
Раніше там знаходився Ворошиловський відділ міліції Донецька. Після захоплення міста бойовиками була створена "поліція ДНР", яка і зайняла відділ колишньої міліції.
У результаті обстрілів був знищений фасадний блок та постраждали вікна. Пошкоджено частину центрального входу.
Черговий райвідділу Донецька цю інформацію не коментує. На сайтах бойовиків також немає новин про це.
За словами кореспондента "Новин Донбасу", після нападу біля будівлі "поліції" чергують люди у військовій формі з нашивкою "ДНР". Вони озброєні.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що донецькі головорізи застосували одне проти одного гранатомети.




















Коментарі