середа, 11 листопада 2015 16:40

У Донецьку обстріляли відділ "поліції ДНР"

Невідомі обстріляли будівлю, яку зайняла "поліція "ДНР". Про це повідомили "Новини Донбасу".

Раніше там знаходився Ворошиловський відділ міліції Донецька. Після захоплення міста бойовиками була створена "поліція ДНР", яка і зайняла відділ колишньої міліції.

  Фото: "Новости Донбасса"
Фото: "Новости Донбасса"

У результаті обстрілів був знищений фасадний блок та постраждали вікна. Пошкоджено частину центрального входу.

Черговий райвідділу Донецька цю інформацію не коментує. На сайтах бойовиків також немає новин про це.

За словами кореспондента "Новин Донбасу", після нападу біля будівлі "поліції" чергують люди у військовій формі з нашивкою "ДНР". Вони озброєні.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що донецькі головорізи застосували одне проти одного гранатомети.

Зараз ви читаєте новину «У Донецьку обстріляли відділ "поліції ДНР"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути