Українська влада має намір провести приватизацію 518 регіональних газет.
Про це заявив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко на розширеному пленумі Полтавської облорганізації Нацспілки журналістів України, передає прес-служба Держтелерадіо.
"Це значна і відповідальна реформа, бо охоплює 518 регіональних і місцевих газет комунальної форми власності із загальним разовим тиражем 2349 тисяч екземплярів, загальним річним доходом 286,7 мільйонів гривень. Це займає близько третини ринку місцевої преси і майже дві третини ринку підписки, в редакціях працює 4631 фахівець, в тому числі половина з них - журналісти", - повідомив Наливайко.
33,9% видань працюють з прибутком, 21% - без дотацій з місцевих бюджетів. Ці видання приєднаються до пілотного проекту.




















Коментарі