Середа, 06 серпня 2008 08:48

Тільки один нелегал погодився самодепортуватися із США

Тільки один людина погодилася стати учасником програми добровільної самодепортації нелегальних іммігрантів із США, яка набула чинності у вівторок, 5 серпня. Як повідомляє AssociatedPress, він з"явився до властей у Фіниксі, штат Арізона.

В рамках програми самодепортації 457 тисячам нелегальних іммігрантів пропонується з"явитися до властей, привести в порядок документи і безперешкодно покинути країну. Тим, хто не погодиться взяти участь в програмі, загрожують раптовими рейдами, арештами і багатомісячним перебуванням в спеціальних центрах, подальшою висилкою без можливості коли-небудь повернутися в Сполучені Штати.

У США, за оцінними даними, проживає близько 12 мільйонів нелегальних іммігрантів (переважно з Мексики і інших країн Латинської Америки), з них близько 572 тисяч є біженцями. У програмі можуть взяти участь тільки біженці, які не попадалися на кримінальних злочинах.

Зараз ви читаєте новину «Тільки один нелегал погодився самодепортуватися із США». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода