Політична партія "Опозиційний блок" не бачить російських сил, які воюють проти України на Донбасі.
Про це заявив депутат від цієї партії Нестор Шуфрич в ефірі "Свободи слова" на ІСTV в понеділок увечері, передає кореспондент Укрінформу.
"Якщо українська влада тільки говорить про російську агресію, але жодного разу це не формалізувала. Уже десятки країн світу ввели санкції проти Росії через події в Україні, Україна нічого не робить. Я зараз не підштовхую до якоїсь дії, я даю оцінку. За весь час протистояння я бачив тільки дев'ять військовослужбовців регулярної армії Російської Федерації, які були затримані, і вони у формі з погонами були передані російській стороні, як заблукали на кордоні України і Росії", - сказав він.




















Коментарі
17