Ексклюзиви
пʼятниця, 08 вересня 2017 03:28

Створили відеоролик, який мотивує вивчити англійську

Створили відеоролик, який мотивує вивчити англійську
Відомі українці мотивують вивчити англійську. Фото: "5 канал"

Мінінформполітики разом з ініціативою "GoGlobal" запустило кампанію під гаслом "Вивчи англійську та пізнай світ".

У мотиваційних роликах використали образи Лесі Українки, Григорія Сковороди, Дарта Вейдера та Гаррі Поттера. Вони в гумористичній формі закликають вивчити англійську, повідомляє "5 канал".

Ілюстрації безкоштовно виконали волонтери.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У школах України розширять вивчення китайської мови

"Англійська мова не має бути метою, англійська мова – це просто інструмент, який допомагає нам відкривати можливості, які пропонує цей світ… У минулому році, за результатами дослідження TNS– 34% почали вивчати англійську у минулому році. Ми сподіваємося, що в цьому році цей відсоток значно підвищиться", – пояснює піар-менеджер ініціативи "GoGlobal" Катерина Черепніна.

"На нашу думку, цінність вивчення іноземних мов, зокрема, англійської, вона надзвичайно важлива саме для підвищення мобільності всередині суспільства, для підвищення зростання професійного, саме для прискорення появи нових соціальних ліфтів і так далі. Тобто саме англійська мова, автомобілі, грубо кажучи, доступна освіта – це ті інструменти, які підвищують соціальну глибину суспільства", - каже держсекретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко.

До старту українсько-німецького року мов зірки прочитали "Садок вишневий коло хати" німецькою. Героями відео стали Джамала, Саша Кольцова, Остап Ступка, Віктор Бронюк, Анна Панова та Юрій Марченко.

Зараз ви читаєте новину «Створили відеоролик, який мотивує вивчити англійську». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути