субота, 19 березня 2016 13:29

США зафіксували виведення російських ударних літаків із Сирії

США зафіксували виведення російських ударних літаків із Сирії
Фото: ЕРА

Американські військові стверджують, що Росія вивела із Сирії більшість своїх ударних літаків.

Цю інформацію підтвердив полковник Патрік Райдер, представник Центрального командування США.

"У них ще є вертольоти і деякі транспортні літаки. Але більшість російських ударних літаків залишили Сирію", – зазначив Райдер.

Це перше з боку США підтвердження того, що Росія виконує ухвалене 14 березня Володимиром Путіним рішення вивести більшу частину російських сил із Сирії.

При цьому начальник головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил РФ Сергій Рудський заявив, що російська авіація продовжує бомбардування в Сирії.

Зараз ви читаєте новину «США зафіксували виведення російських ударних літаків із Сирії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути