неділя, 02 червня 2024 16:55

Спецтема: Війна Росії проти України

Скільки ударів по Україні РФ завдала за тиждень: Зеленський шокував цифрою

Скільки ударів по Україні РФ завдала за тиждень: Зеленський шокував цифрою
За цей тиждень Росія завдала по Україні 1000 ударів ракетами різних типів, КАБами, ударними дронами. Фото: скріншот

За цей тиждень Росія завдала по Україні 1000 ударів ракетами різних типів, КАБами, ударними дронами.

Це повна зневага до людського життя. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський в Telegram.

"Повна зневага до людського життя та постійний терор - це те, що Росія намагається поширити. Лише за один цей тиждень російські війська завдали майже 1000 ударів - ракетами різних типів, КАБами, ударними дронами", - йдеться у дописі глави держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали наслідки обстрілу Миколаївщини

Зеленський звернувся до західних партнерів із закликом надати достатню кількість систем ППО та далекобійну зброю для ЗСУ.

"Захистити життя в Україні достатньою кількістю систем ППО, надати нашим воїнам необхідну зброю з необхідною далекобійністю, тиснути на державу-терориста так, щоб Росія не встигала адаптуватись, - це шлях до наближення миру. Російський терор має програти. Світ здатен це забезпечити", - наголосив президент України.

У ніч на 1 червня російські окупанти завдали потужного ракетно-авіаційного удару по об'єктах критичної інфраструктури в різних регіонах України, застосувавши ракети повітряного, морського та наземного базування, а також ударні БпЛА типу Shahed.

Загалом ворог випустив 53 ракети різних типів та 47 ударних БпЛА. Українські військові знищили 35 ворожих ракет та 46 ударних дронів.

Зараз ви читаєте новину «Скільки ударів по Україні РФ завдала за тиждень: Зеленський шокував цифрою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути