Жителі Севастополя зібрали понад 22 тисяч підписів до президента РФ Володимира Путіна і просять притягнути до відповідальності чиновників міської адміністрації.
Як повідомляє місцеве видання "Примітки", збір підписів почався після того, як влада не погодила мітинг на площі Нахімова проти бездіяльності виконавчої влади міста та недотримання законів в земельній і будівельній сферах.
×




















Коментарі
4