пʼятниця, 13 листопада 2015 18:33

Російські торгові мережі попередили про можливий колапс

Російські торгові мережі попередили про можливий колапс
Автор: www.rbc.ru Торгові мережі РФ та їхні постачальники розповіли, що з 15 листопада очікують колапс доставки продуктів, повідомляє газета "Коммерсант".

Торгові мережі РФ та їхні постачальники розповіли, що з 15 листопада очікують колапс доставки продуктів, повідомляє газета "Коммерсант".

Близько 90% логістичних компаній до цих пір не отримали лічильники, які необхідні для роботи в рамках нової системи стягування плати за проїзд під назвою "Платон". Внаслідок цього, компанії повідомляють торговельні мережі про неготовність продовжити роботу і відмовляються від перевезень.

З 15 листопада в Росії почне діяти новий грошовий збір. Відповідно до нього, всі вантажівки масою понад 12 тонн повинні сплачувати за проїзд по федеральних трасах по 1,53 рубля за кілометр. З березня наступного року ціна підніметься до 3, 06 рубля.

Експерти зазначають, що внаслідок збору різко подорожчає доставка вантажів. У разі несплати, водії повинні заплатити штраф у 450 тисяч рублів за перше порушення і мільйон рублів за повторне.

11 Листопада водії вантажівок провели акції протесту. У відповідь російський уряд пообіцяв не штрафувати їх за порушення закону до травня 2016 року. Водночас обіцянка уряду не стосується Московської області, де умови стягування плати не змінились.

Зараз ви читаєте новину «Російські торгові мережі попередили про можливий колапс». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути