Протягом 20 років уряд РФ збирається побудувати шість атомних енергоблоків в Індії. Про це розповів президент країни Володимир Путін, передає Reuters.
В четвер він зустрівся з прем'єр-міністром Індії Нарендрою Моді в Кремлі. Президент РФ також заявив про успішну співпрацю з Нью-Делі у виробництві ракет "БраМос". Обидві країни планують спільно виробляти новий тип винищувача і транспортних літаків.
Як раніше повідомляла Gazeta.ua, Путін доручив уряду РФ передати Рамзану Кадирову нафтову компанію.
×




















Коментарі
1