Ексклюзиви
Четвер, 16 серпня 2007 16:15

Рейтинг найдивніших законів світу

Британська газета The Times скористалася консультацією професійних юристів, щоб до її рейтингу увійшли дійсно найдивніші чудасії законодавців всього світу. "А ви знаєте, що у Франції не можна називати поросяти Наполеоном? Або що в Огайо забороняється спаювати риб?", - дивується оглядач Олексій Уйед, завдяки за допомогу в складанні рейтингу п"ят юристів з фірм з світовими іменами.

25. У лондонському Ситі заборонено перевозити на таксі скажених собак або трупи.

24. У будівлі Парламенту Великобританії заборонено вмирати.

23. Наклеївши на конверт вверх ногами поштову марку з портретом британського монарха, ви зробите акт державної зради.

22. У Франції заборонено давати поросятам ім"я "Наполеон".

21. Згідно з Кодексом по запобіганню ухилення від податків, прийнятому у Великобританії в 2006 році, забороняється не повідомляти податковому інспекторові будь-яку інформацію, яку ви не хотіли б доводити до його зведення, хоча ви і не зобов"язані повідомляти йому інформацію, яку ви не проти його повідомити.

20. У Алабамі забороняється водити машину із зав"язаними очима.

19. Законодавство штату Огайо забороняє споювати риб допьяна.

18. Судна королівського ВМФ, що входять в лондонський порт, повинні вручати констеблеві лондонського Тауера по бочці рому.

17. У Великобританії закон надає право вагітній жінці справляти потребу скрізь, де їй заманеться, і навіть використовувати замість нічного горщика каску полісмена, якщо вона заздалегідь його про це попросить.

16. У графстві Ланкашір жодній людині не дозволено після того, як поліцейський констебль на березі моря попросить його затриматися, під"юджувати будь-який собаку до гавкоту.

15. У Майамі, штат Флоріда, заборонено кататися на скейтборді в поліцейській ділянці.

14. У Індонезії за мастурбацію належить відрубувати голову.

13. У Великобританії всі особи чоловічої статі старше 14 років зобов"язані дві години в день вправлятися в стрілянині з лука.

12. У Лондоні почесному громадянинові дозволено переганяти стадо овець через Лондонський міст без сплати мита, а також переганяти гусаків по Чипсайду.

11. У Сальвадорі особи, викриті у водінні в нетверезому вигляді, можуть бути засуджені до розстрілу.

10. У Великобританії чоловік, що відчув настійну необхідність справити потребу в публічному місці, має право це зробити лише за умови, що він направить струмінь на заднє колесо свого автомобіля, а правою рукою триматиметься за цей самий автомобіль.

9. У Флоріді незаміжні жінки, що здійснюють парашутні стрибки по неділях, можуть бути поміщені у в"язницю.

8. У Кентуккі забороняється носіння замаскованої зброї, якщо воно має в довжину більше шести футів.

7. У Честері валлійцям заборонено входити в місто до світанку і залишатися в його межах після заходу сонця.

6. У місті Йорк закон не забороняє вбивати шотландців в стінах стародавнього міста, але тільки якщо ці шотландці мають при собі лук і стріли.

5. У Боулдері, штат Колорадо, заборонено вбивати птахів в межах міста, а також "володіти" домашніми тваринами: з погляду закону жителі міста можуть бути лише "наглядачами за тваринами".

4. У Вермонті жінки можуть користуватися вставними щелепами лише за наявності письмового дозволу від чоловіка.

3. У Лондоні заборонено ловити на вулиці таксі, якщо ви хворі на чуму.

2. У Бахрейні лікар чоловічої статі згідно із законом має право оглядати статеві органи жінки, але не безпосередньо, а тільки дивлячись на їхнє віддзеркалення в дзеркалі.

1. Голова будь-якого мертвого кита, виявленого на берегах Великобританії, згідно із законом належить королеві. Хвіст, проте, належить королеві - на той випадок, якщо їй знадобляться кістки на корсет.

Зараз ви читаєте новину «Рейтинг найдивніших законів світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода