Рівно 75 років тому в СРСР вперше на велику відстань за допомогою радіопередавачів було передано стійке телевізійне зображення. Через 5 місяців після цієї історичної події, 1 жовтня 1931 року, в СРСР почалося регулярне телемовлення.
За даними Федерального агентства з друку та масових комунікацій ("Росдрук"), сьогодні телебачення - це найдинамічніший сегмент медіаїндустрії, що розвивається.
За оцінками "Росдруку", середньостатистична російська сім"я з чотирьох чоловік проводить перед телевізором 3 години 36 хвилин в день, тоді як на читання газет вона витрачає 12 хвилин в день, на користування Інтернетом - 6 хвилин, на перегляд відео і прослуховування дисків - 18 хвилин. Конкурентом телебаченню як і раніше залишається тільки радіомовлення: у Росії сім"я слухає радіо 3 години 48 хвилин в добу.
Серед головних тенденцій в російському телемовленні останніх років експерти особливо виділяють одну - зростання числа вітчизняних серіалів в ефірі провідних телеканалів. Їх частка в прайм-тайм складає сьогодні майже 60 відсотків, ці серіали практично витіснили зарубіжну продукцію, пише Інтерфакс.
Коментарі