Протягом 2018 року у Хмельницькому провели кілька фестивалів. Їх відвідали тисячі городян і гостей міста. Міська влада робить це для популяризації подієвого туризму, розповів Gazeta.ua мер Хмельницького 37-річний Олександр Симчишин.
"Ми маємо глобальну мету - стратегію розвитку міста, - пояснює міський голова. - Пропагуємо подієвий туризм. Ми повинні насичувати життя хмельничан культурними подіями, виховувати смак до якісних мистецьких речей. Усі хочуть, щоб Хмельницький став популярним, щоб тут було престижно жити. До цього, зокрема, і ведуть фестивалі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Хмельницькому збудували 11 навчально-виховних закладів
Цьогоріч провели фестивалі Rock&Buh, "Республіка", джаз-фест. Виставки, допрем'єрні покази фільмів, фестиваль вуличних танців, концерти".
Олександр Симчишин пояснює, що раніше фестивалів не проводили так багато, бо не було відповідних місць.
"Не було інсталяції з парасольками біля кінотеатру "Планета", нової Привокзальної площі, площі Свободи з сучасними фонтанами, десятків відремонтованих прибудинкових територій, зробленого Дендропарку".
2018-го Хмельницький увійшов до трійки лідерів серед обласних центрів за індексом демократичності. Експерти Українського незалежного центру політичних досліджень оцінювали можливості жителів впливати на ухвалення рішень місцевими органами влади.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Хмельницькому відремонтували 10 відсотків доріг
Торік Хмельницький визнали найбезпечнішим обласним центром країни. Соціологи Інституту суспільно-економічних досліджень порівнювали міста за кількістю злочинів і за думкою самих городян.
2018-го у Хмельницькому провели соціологічне дослідження. 74% городян пишаються своїм містом. До 2015-го таких було удвічі менше.
Коментарі