Представника України з гуманітарних питань в тристоронній контактній групі Віктор Медведчук може навмисно затягувати процес обміну полоненими.
Про це заявив керівник Центру визволення полонених громадської організації Офіцерський корпус Володимир Рубан, передає "Радіо Свобода".
"Раніше мені здавалося, що навіть не як патріот, а як людина Медведчук буде сприяти звільненню полонених, адже ми знаємо про його родинні зв'язки з Володимиром Путіним, вони куми, Путін хрестив його дітей. Мені здавалося, що достатньо буде одного його дзвінка, щоб вплинути на донецький бік і відпустити всіх військовополонених. Насправді ж цей процес настільки затягнувся, що ми вправі пред'явити претензії щодо умисного затягування цього процесу", - наголосив Рубан.
Він також заявив, що розчарований роботою Медведчука в якості представника України з гуманітарних питань в тристоронній контактній групі.
"Незважаючи на те, що створена ця комісія, ми продовжуємо працювати окремо. Крім того, ми відчуваємо ревнощі з боку Віктора Медведчука, який не бажає залучати будь-кого в переговорний процес. І якщо спочатку я вітав призначення Медведчука, то зараз розчарований", - сказав Рубан.
При цьому він додав, що проблема "ще й у тому, що зникла прозорість: керівник групи з обміну полоненими від України не має уявлення про точну кількість військовослужбовців, які перебувають у полоні й яких він повинен звільнити".
Нагадаємо, керівник Центру визволення полонених також повідомив, що військовополонених, захоплених терористами на Донбасі, періодично вивозять в Російську Федерацію - у першу чергу, для допитів старшого офіцерського складу.




















Коментарі
2