Понеділок, 17 грудня 2012 17:45

Лише кожен десятий українець лишився задоволений 2012 роком - опитування

Лише кожен десятий українець лишився задоволений 2012 роком - опитування
Фото: ukraine2012.gov.ua

Тільки кожен десятий респондент (9%) вважає 2012 вдалим для України. "У цілому важким" рік назвали 43%, а ще 43% - "в чомусь вдалим, а в чомусь важким", 2% не змогли відповісти. Про це свідчать дані грудневого опитування донецької компанії Research & Branding Group.

При цьому оцінка року, що минає "для українців та їхніх сімей" декілька вище: "вдалий" - 25%, "в чомусь вдалий, а в чомусь важкий" - 55%, "в цілому важкий" - 18%, вагалися відповісти - 6%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більшість українців довіряють соцдослідженням

У переддень новорічних свят респонденти оптимістично дивляться в новий, 2013 рік. Очікують, що рік буде хорошим для країни 32%, думають, що рік буде вдалим, хорошим, а в чомусь важким, поганим - 37%, очікують, що рік буде важким, поганим - 21%, важко відповісти - 10%.

Для себе і своїх сімей тільки хорошого чекають 53%, думають, що рік буде вдалим, хорошим, а в чомусь важким, поганим - 31%, упевнені, що рік буде важким, поганим - 9%, важко відповісти - 8%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці відкладають менше 500 гривень на місяць. Більшість - "на чорний день"

Більше половини жителів України (55%) проводжають 2012 рік і зустрічають 2013 без особливого підйому, але й без негативних емоцій, а ще третина (30%) - переважно з гарним настроєм. З поганим настроєм Новий рік зустрічають лише 7% респондентів, важко відповісти - 7%.

Компанія Research & Branding Group провела дослідження в період з 1 по 12 грудня. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2176 чоловік. Очікувана середня помилка вибірки складає + -2,2%.

Зараз ви читаєте новину «Лише кожен десятий українець лишився задоволений 2012 роком - опитування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 56198
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути