середа, 23 грудня 2015 09:20

Кожен другий росіянин визнав, що збіднів за останній рік при Путіні

Кожен другий росіянин визнав, що збіднів за останній рік при Путіні
AP

Половина громадян Росії зізналися, що збідніли за 2015 рік.

Про це свідчать дані опитування фонду "Общественное мнение".

Майже половина росіян (49%) зазнали у 2015 році погіршення матеріального становища.

Водночас 41% респондентів заявили, що їхній добробут за минулий рік не погіршився. Про поліпшення матеріального становища сказали 10% опитаних.

За оцінками 53% респондентів, останнім часом населення Росії у цілому стали жити бідніше.

Чверть (25%) працюючих росіян повідомили, що ситуація у них на підприємствах погіршилася в цьому році: знизилися обсяги роботи, скоротився розмір зарплати, зарплату стали затримувати. Третина (34%) жителів Росії очікують, що їхній добробут погіршиться в 2016 році. Вони пояснюють такий прогноз зростанням цін, тарифів, інфляцією, низькими зарплатами і їх скороченням, маленькими пенсіями.

Нагадаємо, на підсумоквій прес-конференції президент РФ Володимир Путін вихвалявся, що Росія подолала пік кризи економіки.

Зараз ви читаєте новину «Кожен другий росіянин визнав, що збіднів за останній рік при Путіні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути