На народне Віче, яке почалося сьогодні о 12:00 на столичному Майдані Незалежності прибув командир батальйону "Донбас" .
Командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко пробуде на Майдані 2 години, за цей час планує зібрати охочих стати добровольцем батальйону. Станом на 12:00 вже зголосилися 23 хлопці.
"Приїхали з хлопцями на Майдан. Будемо тут дві години. Забрали 23 людини на фронт. Хто хоче з нами - підходьте до людей у чорній формі з написом "Батальйон Донбас" або у формі запорізької самооборони. Збір біля "донецького намету" або позаду сцени біля 28 сотні", - повідомив Семенченко.
Тих, хто готовий їхати просто зараз, забирають просто з Майдану з речами спеціальним автобусом.




















Коментарі
8