Цієї зими школярі можуть відпочивати 17 днів. Із п'ятниці, 25 грудня, до 10 січня.
Кілька років тому українські школи отримали від Міносвіти право самостійно визначати період відпочинку для учнів, пише "НВ".
Щорічно міністерство рекомендує періоди канікул, у які більшість навчальних закладів їх проводять. Однак в окремих школах навчальний процес може бути організований інакше. При цьому школи зобов'язані дотримуватися важливого правила — загальна тривалість канікул на рік має складати не менше 30 днів, без урахування літніх.
До початку навчального року рекомендували такі дати:
- осінні канікули: з 26 жовтня по 1 листопада включно;
- зимові канікули: із 25 грудня до 10 січня включно;
- весняні канікули: з 22 по 28 березня включно;
- літні канікули: 1 червня — 31 серпня включно.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Не проконтролювала емоції": заступниця директора школи побила учня перед усім класом
Цьогоріч тривалість і дати зимових канікул залежать ще й від епідситуації в Україні, а отже, від рішень Кабміну й місцевих адміністрацій.
Найбільш імовірно, що уряд посилить карантин на 3 тижні, починаючи з перших чисел січня. Це означає, що 2-гу навчальну чверть українські школярі довчаться у звичайному режимі. А приблизно на 1,5 тижня - з Нового року і до 10 січня - локдаун накладеться на зимові канікули.
Подальший режим роботи шкіл після зимових канікул 2020/2021 залежатиме від обмежень затверджених урядом для навчальних закладів на період жорсткого карантину. Тож, можливо, школярам доведеться на кілька тижнів перейти на навчання в дистанційному режимі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розповіли, як працюватиме транспорт під час локдауну
Уряд не запроваджуватиме в грудні жорсткий карантин. Проте з урахуванням динаміки захворюваності запроваджувати жорсткіші карантинні заходи доведеться вже в січні. Уряд спільно з місцевою владою працює над низкою обмежень. Їх повний перелік представлять на засіданні уряду 9 грудня, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Facebook.
Коментарі