Половина громадян Росії зізналися, що збідніли за 2015 рік.
Про це свідчать дані опитування фонду "Общественное мнение".
Майже половина росіян (49%) зазнали у 2015 році погіршення матеріального становища.
Водночас 41% респондентів заявили, що їхній добробут за минулий рік не погіршився. Про поліпшення матеріального становища сказали 10% опитаних.
За оцінками 53% респондентів, останнім часом населення Росії у цілому стали жити бідніше.
Чверть (25%) працюючих росіян повідомили, що ситуація у них на підприємствах погіршилася в цьому році: знизилися обсяги роботи, скоротився розмір зарплати, зарплату стали затримувати. Третина (34%) жителів Росії очікують, що їхній добробут погіршиться в 2016 році. Вони пояснюють такий прогноз зростанням цін, тарифів, інфляцією, низькими зарплатами і їх скороченням, маленькими пенсіями.
Нагадаємо, на підсумоквій прес-конференції президент РФ Володимир Путін вихвалявся, що Росія подолала пік кризи економіки.




















Коментарі
1