Ексклюзиви
Середа, 29 жовтня 2008 12:58

Європа безсильна. Просить допомоги в Азії та Сходу

Європа безсильна. Просить допомоги в Азії та Сходу

Європа звернулася до Азії та Середнього Сходу за допомогою вчора, так як фінансова криза загрожує розвалити економіку Угорщини та інших сусідніх країн.

Після переговорів з іншими західними лідерами, британський прем"єр Гордон Браун закликав Китай та інші багаті нафтові країни Затоки допомогти сотнями мільярдів доларів країнам, що борються за виживання, а особливо надати позики Ісландії, Україні та Угорщині.

Будь-яка допомога з боку Сходу, здається, дістанеться не дешево. Китай, Японія та держави Перської затоки вимагають більше інформації про управління Міжнародним Валютним Фондом та Світовим Банком. В обох організаціях домінують Європа з Америкою.

Прем"єр Британії та інші європейські лідери переконані, що теперішнього фонду МВФ, що складає 250 мільярдів доларів, буде недостатньо, щоб подолати кризу в країнах, і тому запаси Сходу стали б в нагоді. Так Китай, наприклад, має запаси у розмірі 1.9 трильйонів доларів, порівняно з 213 мільярдами доларів, які належать усій єврозоні, повідомляє The Times.

Зараз ви читаєте новину «Європа безсильна. Просить допомоги в Азії та Сходу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода