Самопроголошена "ДНР" анонсувала створення власної поліції та вже оголосила набір молодих людей до її лав.
Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook співголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов.
"В невизнаній "республіці" вже оголосили набір молодих людей в нову силову структуру. Навіть "намалювали" агітплакатик, на якому на тлі "Ниви" стоїть молодик у формі, яка дуже скидається на нову українську. Взагалі, дончани вже відзначили, що таким чином бойовики хочуть скопіювати новостворену українську поліцію. Побачили красивий бренд і гарну ідею – і вирішили її вкрасти, втім, спотворивши приблизно так, як мавпа, що взяла до лап пензля, змогла би спотворити саму ідею живопису", - наголосив він.
Він додав, що це позитивний сигнал, адже "раніше ми тупо копіювали все російське, починаючи від синіх номерів на машинах МВС і закінчуючи вертикаллю цієї структури, то тепер росіяни (думаю, не варто нагадувати, що "ДНР" фактично є васалом РФ) копіюють наші нововведення, починаючи від самої організації служби до певних її атрибутів".




















Коментарі